İŞİMİZ DAHA YENİ BAŞLADI VE HİÇ BİTMEYECEK

HAKKIMIZDA

Kristalin Cam 1995 yılında Cam sektörüne kalite odaklı bir hizmet anlayışı ile girmiş, bütün üretim politikasını buna göre belirlemiş bir firmadır. Her geçen gün sektörün yakından takipçisi olarak hizmet kalitesini biraz daha yükseltmektedir. Bu gün gelinen noktada tecrübe ile teknolojik yenilikleri üretimde birleştirmeyi başarmış, kurumsal bir yapıya kavuşmuş, güçlü ekipmanları, yüksek kapasite üretimi ve sektöre dair yeniliklerle donatılmış çalışanları ile büyük bir boşluğu doldurmaktadır.

Cam sektörüne bir bütün olarak bakan bu modern anlayışla Cam üretiminde yenilikçi tarzı ile sektöre yeni bir boyut getirmiştir. Özgün tasarımları, modern bakış açısı, hizmet ve insan odaklı yaklaşımı ile kısa sürede kendine sektörde saygın bir yer edinmeyi amaç edinmiştir.

Kristalim Cam, geleceğe dair hedeflerini yine bu anlayış üzerine kurmakta, bu yönde yatırımlarına süratle devam etmektedir, Her şeyin iyisini kötüsünü tartıyoruz, sürekli yeni malzemeler deniyoruz ve değişiklikler yapıyoruz. Bir sürü değişik alanda attığımız bu küçük küçük adımlar birleşip büyük ve dikkat çekici bir sonuca ulaşıyor.